Про нас
Про нас Про нас

Про нас

ПрАТ "МЕТЕК" Чернігів

ПрАТ «МЕТЕК» Чернігів

 

 

 

ПрАТ «МЕТЕК», є сертифікованим дилерським центром ТОВ «Єврокар» - офіційного дистриб'ютора автомобілів Škoda в Україні. Основними видами діяльності компанії є продаж автомобілів торгової марки Škoda, технічне обслуговування, як в гарантійний, так і в післягарантійний період, страхування, сервісне обслуговування, ремонт, а також продаж запасних частин і додаткового обладнання.

  • В 2023 році ПрАТ "МЕТЕК" святкувала своє 30-тиріччя;
  • Станція технічного обслуговування Автоцентру оснащена всім устаткуванням, яке дозволяє надавати послуги з ремонту автомобіля в повному обсязі і різного рівня складності. Ремонтна зона сервісної станції автоцентру налічує 10 постів і щодня обслуговує до 50 клієнтів. Склад відділу запасних частин і додаткового обладнання налічує більше 2 000 найменувань продукції в наявності і більше 130 000 найменувань продукції доступною до замовлення, що дає можливість задовольнити попит клієнтів і сервісної станції в найкоротші терміни. Представлений широкий асортимент запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування до автомобілів Škoda, а також Volkswagen, Seat, Audi;
  • Клієнтська служба здійснює постійний опитування клієнтів з метою визначення рівня задоволеності останнім візитом. Це дає можливість врахувати наші недоліки, виправити їх і врахувати побажання клієнтів.
  • На підприємстві впроваджена програма лояльності, що передбачає автоматичне нарахування балів, які дозволяють нашим клієнтам економити і при цьому отримувати високоякісні послуги.
  • Ми фокусуємося на тому, чого насправді потребує наш клієнт і знаходимо найбільш оптимальний і доступний спосіб вирішення поставлених завдань.